Regulamin i informacje dodatkowe

Rezerwacje

 1. Kwota zadatku jest odliczana od ostatecznej ceny pobytu jaką musi zapłacić turysta.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 i kończy o godzinie 11.00. W niektórych przypadkach można pojawić się wcześniej lub pozostać dłużej, musi to być jednak uzgodnione z gospodarzami i zależy od innych rezerwacji.
 3. Do 24 godzin po przyjeździe należy zgłosić się do gospodarzy (najczęściej w kuchni) celem zameldowania i uiszczenia opłaty za nocleg. Należy posiadać imiona, nazwiska i adresy wszystkich członków pobytu. Zapewniamy pełną ochronę danych osobowych.
 4. W przypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją w okresach bożonarodzeniowym, sylwestrowym, sezonu narciarskiego (do 31 marca), weekendu majowego, wakacyjnym należność nie jest zwracana. Poza ww. okresami zwracane jest 50 % wartości pobytu.


Pobyt i korzystanie z usług

 1. Możliwe jest korzystanie z urządzeń w kuchni takich jak płyta gazowa czy mikrofalówka. Dostępne są również wszelkiego rodzaju naczynia i sztućce potrzebne do przygotowania posiłku. Dopuszczamy przede wszystkim podgrzewanie posiłków czy wykonanie szybkich czynności kuchennych (m. in. podgrzanie mleka czy kiełbasek, usmażenie jajecznicy itp.) natomiast prosimy o nie gotowanie całościowe obiadów czy korzystania z kuchni zbyt długo. Posiłki samodzielnie przygotowywane można skonsumować w pokoju lub też w jadalni znajdującej się bezpośrednio obok kuchni. Istnieje również możliwość przechowywania artykułów spożywczych w lodówce. Dodatkowo można zabrać potrzebne sztućce i naczynia do pokoju z kuchni - duża część gości konsumuje sobie wszystkie posiłki w pokojach.
 2. W obiekcie dostępna jest sieć WiFi o nazwie ,,Pokojesarenka”. Niekiedy zdarzają się problemy z dostępem do sieci, proszę w takim wypadku zgłosić do gospodarzy, bo w większości przypadków chodzi tylko o zresetowanie modemu.
 3. Wszystkie awarie i usterki należy zgłaszać do gospodarzy.
 4. Zamówienie obiadu/obiadokolacji na dany dzień jest możliwe w dniu poprzedzającym. Obiad składa się z zupy w wazie, drugiego dania, kompotu i deseru. Cała porcja kosztuje 20 zł. natomiast pomniejszona 15 zł.
 5. Możliwe jest wieczorne korzystanie z jadalni/świetlicy gdzie znajduje się kominek. Aby było napalone w kominku, należy zgłosić ten fakt gospodarzom wcześniej.
 6. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00-7.00.


Informacje dodatkowe

 1. Istnieje możliwość uzyskania kuponów zniżkowych w wysokości 10 % na karnety czasowe w stacji narciarskiej Koziniec. W takim wypadku karnet obowiązuje tylko na stację Koziniec.
 2. Przy zakupie karnetu bez zniżki w ramach Tatry Ski, można z niego korzystać w stacjach: Koziniec Czarna Góra, Litwinka Grapa, Kotelnica Białczańska, JurgówSki, Kaniówka i Bania.
 3. W razie dodatkowych  pytań proszę kontaktować się z gospodarzami.


Życzymy udanego pobytu!

http://czarnagora.spanie.plNoclegi Czarna Góra   Sarenka Czarna GóraCzarna Góranoclegi  
pokoje do wynajęcia Czarna GóraPokoje Gościnne Sarenka