Narciarska Okolica - Narciarska Okolica

W naszej najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo stacji narciarskich o różnym stopniu trudności i długości tras. Wszystkie posiadają sztuczne naśnieżanie, tak więc w okresie grudzień – marzec nie ma problemów ze śniegiem. Większość z nich należy do konsorcjum Tatry Ski, dzięki czemu można z nich korzystać w ramach jednego Ski Passu (karnetu).  Oto ich krótki opis w kolejności najbliższej odległości od nas.

  • Koziniec Czarna Góra – w skład stacji wchodzą 4 osobowa kolej krzesełkowa oraz wyciąg orczykowy. Istnieje kilka wariantów tras o długości od 300 do 1000 m. i różnym stopniu nachylenia. Dostępne są również karczma regionalna, szkółka narciarska, kilka wypożyczalni sprzętu, obszerny parking, przedszkole narciarskie i bawialnia dla dzieci. Dla naszych turystów oferujemy zniżki na korzystanie z tej stacji. Często nasi turyści udają się na Koziniec na piechotę.
  • Litwinka Grapa w Czarnej Górze – w skład stacji wchodzą 4 osobowa kolej krzesełkowa oraz 3 wyciągi orczykowe. Jest to stok w dużej mierze podobny nachyleniem i długością tras do Kozińca. Dostępne są gastronomie, szkółka narciarska, wypożyczalnia wraz z serwisem, parking oraz tor snowtubingowy. Odległość od naszego obiektu wynosi 2 km.
  • Kotelnica, Kaniówka i Bania w Białce Tatrzańskiej – kilkanaście wyciągów orczykowych i krzesełkowych wraz ze wszelkimi możliwymi atrakcjami i udogodnieniami dla narciarzy. Długość tras od 200 do 1500 m. Najlepsza stacja narciarska w ostatnich rankingach Onetu za rok 2013 w Polsce. W tym sezonie nowe wyciągi i nowe trasy. Odległość od naszego obiektu od 2 do 5 km.
  • JurgówSki – 2 koleje krzesełkowe i 4 wyciągi orczykowe. Długość tras od 200 do 1200 m o różnym stopniu nachylenia. Również pełna infrastruktura towarzysząca, jak we wcześniej przytoczonych ośrodkach. Odległość od naszego obiektu wynosi 4,5 km.
  • RusińSki – kolej krzesełkowa i 3 wyciągi orczykowe o długości od 200 do 1000 m. i różnym stopniu nachylenia. Posiada wszelką infrastrukturę towarzyszącą. Jako jedyna stacja nie należy do konsorcjum TatrySki. Odległość od naszego obiektu wynosi 6 km.

Poza tymi większymi stacjami można korzystać również z mniejszych takich jak Zebra, RzepiSki czy trochę dalej oddalonych jak stacje w Zakopanem (np. Kasprowy), Kluszkowce czy też Bachledowa Dolina bądź Zdiar na Słowacji. Z całą pewnością narciarze i snowboardziści nie będą się u nas nudzić!

RSS
Nasze położenie
Kotelnica
Koziniec
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Pies
nieenie
 
 
Powered by Phoca Gallery
http://czarnagora.spanie.plNoclegi Czarna Góra   Sarenka Czarna GóraCzarna Góranoclegi  
pokoje do wynajęcia Czarna GóraPokoje Gościnne Sarenka